20 - 01 - 2021

Doradca metodyczny - Barbara Marchewa

 

     Barbara Marchewa

Zakres:

język polski

Dyżur konsultacyjny:

poniedziałek 15 -16 PODN w Kluczborku

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kujakowicach Dolnych

ul. 1 Maja 27

 

Kontakt: 668 048 421

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

komunikatory społecznościowe:  

 

 

obszar:

brzeski, kluczborski, krapkowicki, oleski, namysłowski, strzelecki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LISTOPAD

Uwaga!

Rozpoczynają się prekonsultacje propozycji wymagań egzaminacyjnych dotyczących egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty w tym roku szkolnym. MEN zachęca do udziału. Uwagi można przesłać do 27 listopada na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prekonsultacje to efekt zapowiadanych zmian w egzaminach ósmoklasisty i maturalnym, które w roku szkolnym 2020/2021 zostaną wyjątkowo przeprowadzone na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłych latach – na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej.

https://www.gov.pl/web/edukacja/prekonsultacje-propozycji-wymagan-egzaminacyjnych

 
 
NAUCZANIE ZDALNE W DOBIE PANDEMII
Wyzwania i doświadczenia edukacji polonistycznej

Na stronie STEP-u ukazała się właśnie druga pozycja z serii naukowo-dydaktycznej - tym razem to krótkie, przydatne w pracy na co dzień teksty o różnych aspektach nauczania zdalnego i narzędziach TIK. Zapraszamy do lektury <img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png" border="0" alt="