19 - 08 - 2019

Doradca metodyczny - Patrycja Kozera

 

 

  Patrycja Kozera  

Zakres:

 język angielski

Dyżur konsultacyjny:

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Wołczynie, ul. Rzeczna 7

 (piatek, godz. 10.35 - 11.20)

Kontakt:

  e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych nauczycieli na warsztaty

 

metodyczne "Nauczyciel w roli coacha. Coaching w edukacji." w poniedziałek,

 

28.05.2018 r. o godz. 15.15 w PODN Kluczbork.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam Państwa bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2017/2018. 

Życząc wiele cierpliwości w dobie zmian oświatowych oraz sukcesów w podejmowanych działaniach i satysfakcji z ich efektów. Chciałabym również serdecznie Państwa zaprosić na proponowane przeze mnie warsztaty oraz konferencje metodyczne, które przygotowałam zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i prośbami. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, zapraszam na dyżur konsultacyjny, który pełnić będę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Wołczynie w piątki w godz. 10.35-11.20. Zachęcam Państwa także do kontaktu ze mną poprzez platformę www.doskonaleniewsieci.pl.

Dobrego nowego roku szkolnego!

Patrycja Kozera

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym 2016/2017 i życzę wszystkim wiele  sił do pracy, cierpliwości oraz wielu sukcesów! Uśmiech

Jednocześnie zwracam się do Państwa z prośba o wypełnienie ankiety diagnozujacej Państwa potrzeby szkoleniowe na bieżacy rok szkolny. Jej wyniki będa pomocne w planowaniu moich działań zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Link do ankiety znajduje się pod adresem: https://www.surveymonkey.com/r/9TCWT67.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Zapraszam serdecznie do śledzenia informacji na gablocie oraz udziału w przygotowanych dla Państwa formach doskonalenia. Na platformie www.doskonaleniewsieci.pl znajdziecie Państwo ciekawe materiały do wykorzystania w pracy. 

Patrycja Kozera

Rok szkolny 2016/2017

 

Wyniki II Rejonowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod adresem:

https://www.doskonaleniewsieci.pl/ForumWatek.aspx?ForumId=2038&ForumWatekId=39133&BackUrl=%2fSiecWsparcia.aspx%3fid%3d5861%26backUrl%3d%2fSieciWsparcia.aspx%26tab%3dforum

 

Serdecznie zapraszam na warsztaty metodyczne w dn. 07.11.2016r. o godz. 15.30 w PODN Kluczbork na temat: "Podstawa programowa jako fundament planowania dydaktycznego. Kształtowanie umiejętności kluczowych ucznia obowiązkiem szkoły na każdym etapie edukacyjnym."

 

-----------------------------------------------------------------------

Fotorelacja z zajęć otwartych w Przedszkolu Integracyjnym w Namysłowie z dnia 03.10.2016r. pod adresem:

https://animoto.com/play/uRS1uGR0OKrAws0EUL1GsA

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok szkolny 2015/2016