22 - 01 - 2020

Doradca metodyczny - Zofia Wietrzyk

 

Zofia

 Wietrzyk 

 

Zakres;

edukacja wczesnoszkolna

Dyżur konsultacyjny;

 Zapraszam w każdą środę 14.25-15.55,

w PSP nr 5 z OI Kluczbork, ul. Konopnickiej 17, s.3

Kontakt;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661714574

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim samych szczęśliwych chwil  nie tylko w życiu zawodowym. Oby świąteczna radość była przepełniona nadzieją na lepsze, miłością i dobrocią. Szczęśliwych Świąt!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SZANOWNI PAŃSTWO !

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 BĘDĘ WSPIERAŁA  NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ Z TERENU POWIATU KLUCZBORSKIEGO I NAMYSŁOWSKIEGO.

PROSZĘ O PROPOZYCJE TEMATYKI KONFERENCJI, KTÓRĄ JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI. 

WITAM SERDECZNIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM. ŻYCZĘ , ABY TEN ROK SPEŁNIŁ PAŃSTWA  OCZEKIWANIA 

I MARZENIA ZARÓWNO W ŻYCIU ZAWODOWYM I PRYWATNYM, A NASZA AKTYWNA WSPÓŁPRACA OWOCOWAŁA

EDUKACJĄ PRZEPEŁNIONĄ PASJĄ, EFEKTYWNOŚCIĄ I KREATYWNOŚCIĄ.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KOLEŻANKOM, KTÓRE ZECHCIAŁY UDOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W TEMACIE ZADAŃ NIESTANDARDOWYCH I WZIĘŁY UDZIAŁ W KONFERENCJI  WE WRZEŚNIU.

28.10.19R. O GODZ. 15.30 W PSP NR 4 Z OI W NAMYSŁOWIE  ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH NAUCZYCIELI

EW Z NAMYSŁOWA I OKOLIC NA WARSZTATY" NIESTANDARDOWA MATEMATYKA W STANDARDOWEJ KLASIE".

                                                                                                                     POZDRAWIAM- ZOFIA WIETRZYK

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kwiecień 2019r

Szanowne koleżanki,  ze względu na strajk, warsztaty" Programowanie nie tylko na zajęciach komputerowych ", które miały odbyć się 16.04.2019r, w PSP Nr 3 w Praszce, zostają przeniesione na maj. Szczegółów proszę szukać na stronie głównej PODN.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim wiele życzliwości, miłości , zrozumienia i wytrwałości w dążeniu do celu. Pozdrawiam- Zofia Wietrzyk

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Marzec 2019r.

Szanowne koleżanki, ze względów organizacyjnych warsztaty" Programowanie nie tylko na zajęciach komputerowych" z 19.03.2019r. , które miały odbyć się  w PSP Nr 3 w Oleśnie, zostają przełożone na 2.04.2019r. , na godz.15.30, w PSP Nr 3 w Oleśnie. 26.03.2019r. te same warsztaty odbędą się w PSP Nr 1 w Kluczborku. Pozdrawiam- do zobaczenia!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Luty

Witam po feriach i zapraszam Szanowne Koleżanki na konferencję na temat : "Radość tworzenia, czyli jak uczyć dzieci kreatywności, innowacyjności i samodzielności  w edukacji wczesnoszkolnej" do  Zespołu Szkół Gimnazjalno- Przedszkolnego w Lasowicach Wielkich, 19.02.2019r., o godz. 15.30.

Nauczycieli z okolic Rudnik, na tę samą konferencję, zapraszam do PSP w Rudnikach 25.02.2019r, o godz. 16.00. ( zgodnie z sugestią). Oczywiście dołożę wszelkich starań, aby spotkanie było ciekawe i  inspirująca. Pozdrawiam- do zobaczenia!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Styczeń 2019r.

Witajcie w styczniu, życzę w Nowym Roku samych sukcesów, realizacji planów, zdrowia i wielu powodów do radości.

W ogłoszeniach omyłkowo podałam jako miejsce szkolenia 7.01.2019r. budynek PSP nr 3 przy ulicy Fabrycznej, zapraszam w miejsce naszego ostatniego spotkania czyli do budynku przy ulicy Listopadowej 18.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Grudzień 2018r

Szanowne Koleżanki, pozwoliłam sobie zaprosić Was do doskonalenia w sieci, gdzie będę zamieszczać materiały edukacyjne. Proszę o potwierdzenie zaproszenia.

Korzystając z okazji życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech obfitują w radość, szczęście i miłość, a Nowy Rok niech przyniesie spełnienie marzeń!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Listopad 2018r.

Dzień dobry, uprzejmie informuję, że w związku z tym, że 12 listopada jest dniem wolnym od pracy, konferencja metodyczna " Jak rozmawiać z dziećmi o patriotyzmie?"w PSP Nr 3 w Praszce została przeniesiona  na 26 listopada na 14.30. Za zmiany przepraszam i zapraszam serdecznie w nowym terminie.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Październik 2018r.

Dziękuję koleżankom z powiatu kluczborskiego za liczne uczestnictwo w konferencji. Zapraszam w październiku koleżanki z Olesna i Namysłowa na konferencję szkoleniową na temat" Jak rozmawiać z dziećmi o patriotyzmie?"

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wrzesień 2018.

WITAM SERDECZNIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018/19.

MAM NADZIEJĘ, ŻE WAKACJE PRZYNIOSŁY WAM WYMARZONY WYPOCZYNEK.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WIELU SUKCESÓW I ZADOWOLENIA W PRACY Z UCZNIAMI!

Zapraszam na pierwszą konferencję 25 września 2018r, o godz. 16.30 do PODN. Porozmawiamy o kształtowaniu postaw patriotycznych, ale także wyznaczymy kierunki współpracy na cały rok oraz przekażę wiadomości na temat kierunków polityki oświatowej państwa.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Maj 2018r.

Dziękuję koleżankom z powiatu namysłowskiego za liczny udział w warsztatach dotyczących prowadzenia "OK zeszytu". Serdecznie zapraszam koleżanki z powiatu kluczborskiego na ostatnią konferencję w tym roku szkolnym, 4.06.2018r. o 15.30 w PODN, pt .:     " Rola jakości edukacji włączającej w podnoszeniu jakości edukacji wszystkich uczniów". 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kwiecień 2018r.

Dziękuję wszystkim koleżankom z powiatu kluczborskiego za liczny i aktywny udział w marcowej konferencji. Zapraszam nauczycieli powiatu oleskiego na konferencję 10.04.2018r. o 15.30 , pt. " Rola jakości edukacji włączającej w podnoszeniu jakości edukacji wszystkich uczniów". 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Marzec 2018r. 

Zapraszam 20.03.2018r. o 16.30 koleżanki z powiatu kluczborskiego na warsztaty Poznajcie OK ZESZYT.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Luty 2018r.

Dziękuję wszystkim koleżankom z powiatu oleskiego za liczne uczestnictwo w warsztacie na temat prowadzenia ok zeszytu. Zapraszam 12 lutego 2018r, o godz.15.30 do PSP Nr 2 w Namysłowie na konferencję na temat:" Rola jakości edukacji włączającej w podnoszeniu jakości edukacji wszystkich uczniów". 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Styczeń 2018r.

Witam serdecznie w Nowym Roku, życzę wszystkim nauczycielom

Nadziei- by nigdy nie opuszczała,

Radości- by rozweselała,

Miłości by obrodziła,

Dobroci by zawsze była, a przede wszystkim dużo zdrowia i zadowolenia w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam na konferencję metodyczną dotyczącą prowadzenia OK ZESZYTU dla nauczycieli powiatu oleskiego,

w dniu 30. 01. 2018r. o gody.15.30 do PSP Nr 3 w Oleśnie.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Listopad /grudzień 2017/18

Zapraszam  nauczycieli powiatu kluczborskiego na konferencję poświęconą ocenianiu w edukacji wczesnoszkolnej. Konferencja odbędzie się 12.12.2017, o godz.15.30 w PODN .

Przypominam również, że 15 grudnia upływa termin zgłaszania uczniów na konkurs matematyczny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Październik 2017/18

 Szanowne koleżanki, tworzę sieć współpracy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na www.doskonaleniewsieci.pl. Jeśli chciałybyście się przyłączyć, to proszę o wiadomość. Będziemy używać tej platformy do komunikowania się, zamieszczania informacji i publikowania materiałów szkoleniowych. Zapraszam!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam koleżanki będące na stażu na zajęcia otwarte w czwartek 19.10.2017r. o godz.8.55, sala 3 PSP Nr 5 z OI, ul. Konopnickiej 17. Temat zajęć: Lekcja OK w klasie drugiej.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Rok szkolny 2017/18

Szanowni Państwo,

została mi powierzona funkcja doradcy metodycznego edukacji wczesnoszkolnej. Przyjmuję ją z zaszczytem, że będę mogła z Państwem współpracować, ale jest to dla mnie również ogromne wyzwanie. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy wszystkie osoby, które chciałyby mieć wpływ na tematykę spotkań metodycznych, abym mogła je przygotować. Liczę na życzliwą współpracę:)

W nowym roku szkolnym życzę wszystkim wiele wytrwałości i samych sukcesów, nie tylko zawodowych.

Zapraszam na pierwsze spotkanie 26.09.2017r., o godz.15.30

Z wyrazami szacunku

Zofia Wietrzyk