20 - 01 - 2021

Projekty realizowane przez PODN

Zestawienie projektów realizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku.

Zapraszamy na Platformę projektu "Partnerstwo Szkół Globalnych – Nauka w zdalnych zespołach"

Liderzy edukacji na rzecz rozwoju.

Projektujemy rozwiązania problemów lokalnych w kontekście wyzwań globalnych i celów zrównoważonego rozwoju.
Prototypy rozwiązań problemów  tworzymy  w oparciu  o metodologię Design Thinking, z zastosowaniem Grywalizacji. Zapraszamy na stronę projektu. https://grywalizacja.ore.edu.pl/

 

  
 


Szanowni Nauczyciele, rusza nabór  do II modułu projektu Edukacja Globalna

Szkoły zainteresowane przystąpieniem do projektu, prosimy o  zapoznanie się z  opublikowanym ogłoszeniem, na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji  https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/3643

 Aby przystąpić do projektu należy zapoznać się z:

 Regulaminem i Formularzem zgłoszenia, wypełnić Formularz (po zapoznaniu się z Regulaminem), podpisać (Dyrektor Szkoły) i wysłać skan przez platformę lub bezpośrednio na wskazany mail projektu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobą zgłaszającą powinien być Dyrektor lub Lider lub nauczyciel Szkoły, który ma założone konto na platformie szkoleń ORE i został upoważniony  przez Dyrektora do zgłoszenia Szkoły do projektu.

Zgłoszenie szkoły wymaga założenia konta na platformie szkoleń ORE (tylko jednorazowo)


 

 PROJEKT ASYSTENT SZKOŁY – REALIZOWANY PRZEZ PODN W KLUCZBORKU WE WSPÓŁPRACY Z CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Celem projektu Asystent Szkoły (AS) jest podniesienie jakości i efektywności pracy Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli oraz ich współpracowników w zakresie umiejętności wspomagania szkół i doskonalenia nauczycieli w dawaniu uczniom na lekcjach wybranych przedmiotów szkolnych efektywnych zadań edukacyjnych rozwijających kompetencje kluczowe. W pierwszej edycji projektu (AS1) dziewięć samorządowych placówek doskonalenia nauczycieli oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej wspólnie przygotują 192 Asystentów do procesu wspomagania 576 szkół.


                     VI edycja projektu!

  "Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju"  -  strona główna projektu  

  


   www.doskonaleniekluczbork.pl